Letnia promocja
Mapa strony Strona główna Dodaj do ulubionych

Osiedle Harmonia

.
OSTATNIA SZANSA NA ZAMIESZKANIE W KAMERALNYM OSIEDLU HARMONIA! DOBIEGA KOŃCA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W NASZYM OSIEDLU - POZOSTAŁO SZEŚĆ LOKALI , KAŻDE PO OK. 40 m. SĄ TO MIESZKANIA DWUPOKOJOWE - DWA Z OSOBNĄ KUCHIĄ I CZTERY Z ANEKSEM KUCHENNYM . KAŻDE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE , A DO WYBRANYCH LOKALI MAMY ZEWNĘTRZNE MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS!! W OFERCIE MAMY JEDNO MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE, JEDNO NA DRUGIM I CZTERY NA TRZECIM CZYLI PODDASZU. I - UWAGA - PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA - CENY JUŻ OD 4350 zł/m !! TO WYJĄTKOWA OFERTA NA BYDGOSKIM RYNKU !! A DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ PROWADZIĆ WŁASNĄ DZIAŁANOŚĆ MAMY W OFERCIE LOKALE HANDLOWO -USŁUGOWE W NIESPOTYKANIE NISKIEJ CENIE - 3500 ZŁ/m.
czytaj więcej...
0708.12

Super Promocja

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura sprzedaży w Niemczu przy ul. Mrossa 4B/6 do zapoznania się z naszą super promocją na lokale mieszkaniowe osiedla Harmonia, którą dla Państwa specjalnie przygotowaliśmy. Oprócz bardzo atrakcyjnych cen na mieszkania oraz miesca postojowe w hali garażowej, do każdego mieszkania komórka lokatorska jest GRATIS ! Wyjąkowa oferta dla wyjątkowych klientów.
czytaj więcej...
STRABAG WSPIERA LOKALNE INICJATYWY. Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Strabag deweloper Osiedla Harmonia w Niemczu wspiera imprezę sportową „Biegaj z Victorią”, której trasa przebiega bezpośrednio przy naszym osiedlu.
czytaj więcej...
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca sprzedaży mieszkań i lokali usługowych osiedla Harmonia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura sprzedaży w Niemczu przy ul. Mrossa 4B/6 w poniedziałek-piątek od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Zamieszkaj w Harmonii z naturą!
czytaj więcej...
Już wkrótce ruszamy ze sprzedażą mieszkań i lokali usługowych.
czytaj więcej...
mieszkaniaDzięki przeglądarce mieszkań wybierzesz mieszkanie idealne dla CIebie
mieszkaniaZapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą lokali usługowych
mieszkaniaZobacz gdzie powstaje
osiedle Harmonia
galeriaStrabag zbudował dla Państwa
wyjątkowe miejsce
Logo STRABAGCopyright by STRABAG / 2011r Designed and developed by:milionoczu