Letnia promocja
Mapa strony Strona główna Dodaj do ulubionych

Osiedle Harmonia

.
WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE A DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ PROWADZIĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ MAMY W OFERCIE LOKALE HANDLOWO -USŁUGOWE W cenie 4350 zł/m netto!ZOSTAŁY DWA OSTATNIE PO 116 m BEZPOŚREDNIO PRZY UL.MROSSA.DO KAŻDEGO MIEJSCE W HALI GARAŻOWEJ GRATIS! VIS A VIS SKLEPÓW ROŚNIE CENTRUM REKREACYJNE - PLAC ZABAW,AMFITEATR - MIEJSCE SPOTKAŃ OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW! PUNKT IDEALNY NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI! NIE PRZEGAP OKAZJI -OSTATNIE DWA LOKALE. W KAŻDYM Z NICH DWA UJĘCIA WOD-KAN,ISTNIEJ ZATEM MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU. Z A P R A S Z A M Y!!
czytaj więcej...
0708.12

Super Promocja

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura sprzedaży w Niemczu przy ul. Mrossa 4B/6 do zapoznania się z naszą super promocją na lokale mieszkaniowe osiedla Harmonia, którą dla Państwa specjalnie przygotowaliśmy. Oprócz bardzo atrakcyjnych cen na mieszkania oraz miesca postojowe w hali garażowej, do każdego mieszkania komórka lokatorska jest GRATIS ! Wyjąkowa oferta dla wyjątkowych klientów.
czytaj więcej...
STRABAG WSPIERA LOKALNE INICJATYWY. Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Strabag deweloper Osiedla Harmonia w Niemczu wspiera imprezę sportową „Biegaj z Victorią”, której trasa przebiega bezpośrednio przy naszym osiedlu.
czytaj więcej...
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca sprzedaży mieszkań i lokali usługowych osiedla Harmonia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura sprzedaży w Niemczu przy ul. Mrossa 4B/6 w poniedziałek-piątek od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Zamieszkaj w Harmonii z naturą!
czytaj więcej...
Już wkrótce ruszamy ze sprzedażą mieszkań i lokali usługowych.
czytaj więcej...
mieszkaniaDzięki przeglądarce mieszkań wybierzesz mieszkanie idealne dla CIebie
mieszkaniaZapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą lokali usługowych
mieszkaniaZobacz gdzie powstaje
osiedle Harmonia
galeriaStrabag zbudował dla Państwa
wyjątkowe miejsce
Logo STRABAGCopyright by STRABAG / 2011r Designed and developed by:milionoczu